Architekt projektant wnętrz Dawidy Bankowe

Architekt projektant wnętrz Barcice Rososkie
2 grudnia 2018
Architekt projektant wnętrz Czarnówka
2 grudnia 2018

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w stanie spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja wnętrz są tym, co kochamy. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, we wsi Dawidy Bankowe i okolicach. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego urządzone przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Architekt wnętrz Dawidy Bankowe https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i działania są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Dawidy Bankowe, jak i z całej Polski. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi czasopismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wysłuchamy i doradzimy lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Dawidy Bankowe, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.

Pragniesz mieszkać w zachwycającym wnętrzu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w gotowi spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja pomieszczeń są tym, co kochamy. Kompleksowo pracujemy nad projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Interesuje nas urządzanie najróżniejszych lokali – od niewielkich kawalerek po okazałe wille czy rezydencje, w okolicach wsi Dawidy Bankowe. Z chęcią zaprojektujemy lub urządzimy także pojedyncze pomieszczenie. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego preferencjami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego zaplanowane przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas pomieszczenia były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Mieliśmy przyjemność urządzać wnętrza dla wielu niesamowitych miejsc, zarówno we wsi Dawidy Bankowe jak i innych miastach Polski. Efekty naszej działalności można zobaczyć na stronie projektanta wnętrz: https://wegielek.com.pl/

Wiedza, doświadczenie i artystyczne zacięcie pomaga nam tworzyć przestrzeń, w której przyjemnie jest spędzać czas. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu wymagany charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze dzieła łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego nasze projekty są wyjątkowe?

Projektanci wnętrz z pracowni Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Od tego czasu przeprowadziliśmy dużą liczbę udanych przedsięwzięć. Zawsze kierujemy się intencją, aby zaprojektować wnętrze, w którym efekty wizualne idą w parze z funkcjonalnością i komfortem korzystania.

Większość naszych prac przeprowadzaliśmy we wsi Dawidy Bankowe i okolicach, ale często zdarza nam się działać na obszarze całego kraju. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Dzięki pasji i zaangażowaniu w to, co robimy, często mamy przyjemność tworzyć projekty i aranżacje dla znanych magazynów dotyczących architektury wnętrz.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest prowadzony z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Pracujemy tak, aby oddać kompletny projekt w jak najbardziej satysfakcjonującym Klienta czasie. Działania poprzedzamy wnikliwymi konsultacjami z Klientem, aby jak najlepiej dopasować się do jego wizji. Oferujemy też wykonanie zachęcającego wystroju nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem. Projektant wnętrz Dawidy Bankowe https://wegielek.com.pl/

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością wysłuchamy i doradzimy, lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Dawidy Bankowe, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.