Architekt projektant wnętrz Czarnówka

Architekt projektant wnętrz Dawidy Bankowe
2 grudnia 2018
Architekt projektant wnętrz Wola Kukalska
3 grudnia 2018

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w stanie spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja wnętrz są tym, co kochamy. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, we wsi Czarnówka i okolicach. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego urządzone przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Architekt wnętrz Czarnówka https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i działania są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Czarnówka, jak i z całej Polski. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi czasopismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wysłuchamy i doradzimy lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Czarnówka, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Projektanci wnętrz ze studia projektowego Węgielek chętnie Ci w tym pomogą. Tworzenie niezwykłych wnętrz to nasza pasja. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Interesuje nas urządzanie wszelkich lokali – od niewielkich kawalerek po okazałe wille czy rezydencje, w okolicach wsi Czarnówka. Z chęcią zaprojektujemy lub urządzimy także pojedyncze pomieszczenie. Możemy stworzyć także projekt techniczny różnych układów we wnętrzu – na przykład rozmieszczenia punktów świetlnych lub grzejników.

Nasze plany lub aranżacje są niepowtarzalne, ponieważ tworzymy je biorąc pod uwagę gust i styl życia zleceniodawców, oraz zawsze podkreślamy to, co najlepsze w danym wnętrzu. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego zaplanowane przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Nie sugerujemy się przejściową modą, chcemy, aby nasze dzieła były atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Efekty naszej działalności można zobaczyć na stronie projektanta wnętrz: https://wegielek.com.pl/

Wiedza, doświadczenie i artystyczne zacięcie pozwala nam tworzyć przestrzeń, w której przyjemnie jest spędzać czas. Nadajemy niezwykły wygląd i klimat pomieszczeniom, tak aby harmonijnie współgrały z całością oraz potrzebami mieszkańców. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze dzieła łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Co sprawia że nasze projekty są wyjątkowe?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek ukończyli Akademię Sztuk Pięknych, pracowali przy wielu przedsięwzięciach i pragną poświęcać czas, aby jak najlepiej zapoznać się z życzeniami swoich klientów. Projektujemy wnętrza już od 2007 roku, kiedy została założona firma.Od tego czasu przeprowadziliśmy dużą liczbę udanych przedsięwzięć. Zawsze kierujemy się intencją, aby stworzyć wnętrze, w którym efekty wizualne idą w parze z funkcjonalnością i komfortem korzystania.

Większość naszych prac przeprowadzaliśmy we wsi Czarnówka i okolicach, ale często zdarza nam się działać na obszarze całego kraju. Znajomość języków obcych – angielskiego i niemieckiego, pozwala nam pracować również dla obcokrajowców. Dzięki pasji i zaangażowaniu w to, co robimy, często mamy okazje tworzyć projekty i aranżacje dla znanych magazynów dotyczących architektury wnętrz.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Pracujemy tak, aby oddać całościowy projekt w jak najbardziej satysfakcjonującym Klienta czasie. Działania poprzedzamy szczegółowymi konsultacjami z Klientem, aby jak najlepiej dopasować się do jego wizji. Oferujemy też wykonanie atrakcyjnego wystroju nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem. Projektant wnętrz Czarnówka https://wegielek.com.pl/

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością wysłuchamy i doradzimy, lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Pracujemy głównie we wsi Czarnówka, ale w indywidualnych przypadkach możemy podjąć się pracy na terenie całej Polski.