O nas

Nasze studio powstało w 2007 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy kilkadziesiąt mniejszych i większych projektów, prywatnych i komercyjnych. Celem naszej pracy jest chęć kreowania wnętrz kompleksowych, nowoczesnych i ponadczasowych, z indywidualnym charakterem i wyjątkową atmosferą. Wnętrz bogatych w oryginalne akcenty oraz pełnych swoistego klimatu.

Jako dyplomowani absolwenci Akademii Sztuk Pięknych szczególnie odnajdujemy się w zleceniach twórczo wymagających. Wychodzimy z założenia, iż tworzenie wnętrz ma być nie tylko wyzwaniem ale również barwną przygodą projektową. Dlatego pełnymi garściami czerpiemy inspiracje ze skarbnicy sztuki i otaczającego nas świata zarówno bliskiego jak i dalekiego.

Wsłuchując się w potrzeby klienta zależy nam zawsze na zrealizowaniu w pełni harmonijnego i kompletnego wnętrza. Dlatego nasza oferta nie ogranicza się jedynie do samego projektu lub wizualizacji ale sięga dalej czego dowodem są liczne fotografie zrealizowanych wnętrz, które można obejrzeć w naszym portfolio. Wiele z nich znalazło uznanie najważniejszych rodzimych czasopism wnętrzarskich o czym świadczą liczne publikacje. Są to przeważnie wnętrza nowoczesne o minimalnym natężeniu akcentów klasycznych. Jednakże pragniemy poinformować, że Aleksandra posiada w swym portfolio również projekty wnętrz stylizowanych.

Aleksandra Dębińska-Węgiełek Studiowała na na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektury Wnętrz oraz na Fachhochschule Trier (politechnika w Trewirze - Niemcy). Dyplom uzyskała w roku 2006.

Specjalizacja Aleksandry to projektowanie wnętrz mieszkalnych Warszawa. Podejmuje się prowadzenia najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć wnętrzarskich. Poza projektowaniem zajmuje się prowadzeniem inwestycji oraz przeprowadza nadzory budowlane. Ponadto świetnie się odnajduje w stylizacji naszych wnętrz czyli wyszukiwaniu detali artystycznych ubogacających wykończone pomieszczenia. Aranżacja wnętrz Warszawa nie kryje przed nią żadnych tajemnic.

Aleksandra swobodnie posługuje się językiem angielskim i niemieckim, jest w trakcie nauki języka rosyjskiego.

Witold Węgiełek Ukończył liceum plastyczne im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Architektura Wnętrz oraz na Fachhochschule Trier (politechnika w Trewirze - Niemcy). Dyplom magisterski obronił w roku 2004 w pracowni projektowania mebli.

Od 15 lat wykonuje projektowanie wnętrz prywatnych i biurowych. Specjalizuje się w prowadzeniu projektów i inwestycji poza Warszawą oraz w zakresie obsługi klientów biznesowych. Zajmuje się także przygotowywaniem kosztorysów inwestorskich. Uczestniczył w licznych konferencjach i szkoleniach związanych z branżą wnętrzarską.

Witold swobodnie posługuje się językiem niemieckim, zna dobrze język angielski.

Zapraszamy na naszego Bloga!