Warszawa

Awangardowa jadalnia połączona z salonem
5 sierpnia 2018
Ząbki
10 sierpnia 2018

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w stanie spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja wnętrz są tym, co kochamy. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, w Warszawie i okolicach. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego urządzone przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Architekt wnętrz Warszawa https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i działania są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z Warszawy, jak i z całej Polski. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi czasopismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wysłuchamy i doradzimy lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Warszawa, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Projektanci wnętrz ze studia projektowego Węgielek chętnie Ci w tym pomogą. Tworzenie pięknych wnętrz to nasza pasja. Wykonujemy prace związane z wnętrzami w sposób wszechstronny – od projektu do wykończeń i aranżacji. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, w Warszawie i okolicach. Z chęcią zaprojektujemy lub urządzimy także pojedyncze pomieszczenie. Możemy stworzyć także projekt techniczny różnych układów we wnętrzu – na przykład rozmieszczenia punktów świetlnych lub grzejników.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego zaplanowane przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Mieliśmy przyjemność projektować wnętrza dla wielu niesamowitych miejsc, zarówno w Warszawie jak i innych miastach Polski. Efekty naszej pracy można zobaczyć na stronie projektanta wnętrz: https://wegielek.com.pl/

Wiedza, doświadczenie i artystyczne zacięcie pomaga nam tworzyć przestrzeń, w której przyjemnie jest spędzać czas. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu wymagany charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dokładamy starań, aby każde zaprojektowane przez nas wnętrze było nie tylko piękne, ale też by wygodnie się z niego korzystało.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z pracowni Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Projektujemy wnętrza już od 2007 roku, kiedy została założona pracownia.Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Zawsze kierujemy się intencją, aby zaprojektować wnętrze, w którym efekty wizualne idą w parze z funkcjonalnością i komfortem korzystania.

Większość naszych prac przeprowadzaliśmy w Warszawie i okolicach, ale często zdarza nam się działać na obszarze całego kraju. Znajomość języków obcych – angielskiego i niemieckiego, pozwala nam pracować również dla obcokrajowców. Dzięki pasji i zaangażowaniu w to, co robimy, często mamy okazje tworzyć projekty i aranżacje dla znanych magazynów dotyczących architektury wnętrz.

Nasze projekty wyróżnia dokładność i dbałość o szczegóły. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Oferujemy też wykonanie zachęcającego wystroju nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem. Projektant wnętrz Warszawa https://wegielek.com.pl/

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza działalność obejmuje głównie Warszawa, ale jesteśmy w stanie także pracować w każdym rejonie kraju.