Architekt projektant wnętrz Marynino

Architekt projektant wnętrz Koczargi Nowe
9 listopada 2018
Projekt luksusowej łazienki
9 listopada 2018

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w stanie spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja wnętrz są tym, co kochamy. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, we wsi Marynino i okolicach. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego urządzone przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Architekt wnętrz Marynino https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i działania są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Marynino, jak i z całej Polski. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi czasopismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wysłuchamy i doradzimy lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Marynino, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.

Pragniesz mieszkać w stylowym wnętrzu?

Projektanci wnętrz ze studia projektowego Węgielek z radością Ci w tym pomogą. Architektura i aranżacja pomieszczeń są tym, co kochamy. Wykonujemy prace związane z wnętrzami w sposób wszechstronny – od projektu do wykończeń i aranżacji. Interesuje nas urządzanie najróżniejszych lokali – od niewielkich kawalerek po okazałe wille czy rezydencje, w okolicach wsi Marynino. Z chęcią zaprojektujemy lub urządzimy także pojedyncze pomieszczenie. Możemy wykonać także projekt techniczny różnych układów we wnętrzu – na przykład rozmieszczenia punktów świetlnych lub grzejników.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Tworząc dbamy o to, aby urządzone wnętrze było zarówno efektowne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas pomieszczenia były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Mieliśmy przyjemność urządzać wnętrza dla wielu niesamowitych miejsc, zarówno we wsi Marynino jak i innych miastach Polski. Urządzone przez nas pomieszczenia, a wśród nich piękne kuchnie, łazienki, pokoje dzienne i biura, obejrzeć można tutaj: https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i aranżacje są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu wymagany charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dokładamy starań, aby każde zaprojektowane przez nas wnętrze było nie tylko piękne, ale też by wygodnie się z niego korzystało.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Projektujemy wnętrza już od 2007 roku, kiedy została założona pracownia.Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Zawsze kierujemy się intencją, aby zaprojektować wnętrze, w którym efekty wizualne idą w parze z funkcjonalnością i komfortem korzystania.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Marynino, jak i z wielu rejonów Polski. Znajomość języków obcych – angielskiego i niemieckiego, pozwala nam pracować również dla obcokrajowców. Dzięki pasji i zaangażowaniu w to, co robimy, często mamy przyjemność tworzyć projekty i aranżacje dla znanych magazynów dotyczących architektury wnętrz.

Nasze projekty wyróżnia dokładność i dbałość o szczegóły. Dokładamy najwyższych starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Oferujemy też wykonanie atrakcyjnego wystroju nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem. Projektant wnętrz Marynino https://wegielek.com.pl/

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Pracujemy głównie we wsi Marynino, ale w indywidualnych przypadkach możemy podjąć się pracy na terenie całej Polski.