Architekt projektant wnętrz Kruszówiec

Projekt łazienki – Projektowanie Wnętrz Węgiełek Warszawa
3 grudnia 2018
Architekt projektant wnętrz Kazuń-Bielany
3 grudnia 2018

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w stanie spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja wnętrz są tym, co kochamy. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, we wsi Kruszówiec i okolicach. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego urządzone przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Architekt wnętrz Kruszówiec https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i działania są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Kruszówiec, jak i z całej Polski. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi czasopismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wysłuchamy i doradzimy lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Kruszówiec, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.

Pragniesz mieszkać w stylowym wnętrzu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w gotowi spełnić to marzenie. Tworzenie pięknych wnętrz to nasza pasja. Wykonujemy prace związane z wnętrzami w sposób wszechstronny – od projektu do wykończeń i aranżacji. Interesuje nas urządzanie najróżniejszych lokali – od niewielkich kawalerek po okazałe wille czy rezydencje, w okolicach wsi Kruszówiec. Z chęcią zaprojektujemy lub urządzimy także jedno pomieszczenie. Możemy stworzyć także projekt techniczny różnych układów we wnętrzu – na przykład rozmieszczenia punktów świetlnych lub grzejników.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego preferencjami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego zaplanowane przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Mieliśmy przyjemność urządzać wnętrza dla wielu niesamowitych miejsc, zarówno we wsi Kruszówiec jak i innych miastach Polski. Efekty naszej działalności można zobaczyć na stronie projektanta wnętrz: https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i aranżacje są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dokładamy starań, aby każde zaprojektowane przez nas wnętrze było nie tylko piękne, ale też by dobrze się z niego korzystało.

Co sprawia że nasze projekty są wyjątkowe?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek ukończyli Akademię Sztuk Pięknych, pracowali przy wielu przedsięwzięciach i pragną poświęcać czas, aby jak najlepiej zapoznać się z życzeniami swoich klientów. Projektujemy wnętrza już od 2007 roku, kiedy została założona firma.Od tego czasu przeprowadziliśmy dużą liczbę udanych przedsięwzięć. Zawsze kierujemy się intencją, aby stworzyć wnętrze, w którym efekty wizualne idą w parze z funkcjonalnością i komfortem korzystania.

Większość naszych prac przeprowadzaliśmy we wsi Kruszówiec i okolicach, ale często zdarza nam się działać na obszarze całego kraju. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi pismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Działania poprzedzamy szczegółowymi konsultacjami z Klientem, aby jak najlepiej dopasować się do jego wizji. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej. Projektant wnętrz Kruszówiec https://wegielek.com.pl/

Zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością wysłuchamy i doradzimy, lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Pracujemy głównie we wsi Kruszówiec, ale w konkretnych przypadkach możemy podjąć się pracy na terenie całej Polski.