Architekt projektant wnętrz Buczynów

Architekt projektant wnętrz Nowa Górna
15 stycznia 2019
Nowoczesny salon w wyrafinowanym stylu
21 stycznia 2019

Marzysz o wyjątkowym i klimatycznym mieszkaniu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w stanie spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja wnętrz są tym, co kochamy. Kompleksowo zajmujemy się projektowaniem, wystrojem i wykończeniem wnętrz. Podejmujemy się pracy zarówno nad małymi, jak i wielkimi obiektami, we wsi Buczynów i okolicach. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Proponujemy też usługę zajęcia się konkretnym elementem mieszkania – między innymi zaprojektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej lub oświetlenia.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego upodobaniami oraz potencjałem przestrzeni. Nasze projekty architektoniczne są dobrze przemyślane, dlatego urządzone przez nas pomieszczenia są zarówno piękne, jak i bardzo praktyczne. Dbamy o to, aby tworzone przez nas wnętrza były ponadczasowe, czyli świetnie wyglądające, niezależnie od zmieniających się trendów.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Architekt wnętrz Buczynów https://wegielek.com.pl/

Nasze projekty i działania są w stanie sprawić, że każde wnętrze stanie się miejscem, w którym będzie się chciało przebywać. W zależności od potrzeb, możemy nadać wnętrzu odpowiedni charakter, aby prezentowało się na przykład jako miejsce rozrywki lub oaza spokoju. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Projektanci wnętrz z firmy Węgielek to absolwenci Akademii Sztuk Pięknych i osoby o dużej wiedzy, doświadczeniu oraz otwartości na klienta i jego potrzeby. Studio architektoniczne działa już od ponad 10 lat – powstaliśmy w 2007 roku. Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Buczynów, jak i z całej Polski. Dzięki znajomości języka angielskiego i niemieckiego, jesteśmy się w stanie porozumieć także z klientami z zagranicy. Architekci wnętrz ze studia Węgielek współpracują również z najlepszymi polskimi czasopismami o stylowych wnętrzach.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest przeprowadzany z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze prace były terminowe i wysokiej jakości. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Możemy również przygotować wnętrza domu lub mieszkania do sprzedaży czy wynajęcia, tak aby prezentowały się jak najlepiej.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wysłuchamy i doradzimy lub umówimy się na indywidualne konsultacje. Nasza działalność obejmuje głównie Buczynów, ale jesteśmy w stanie również pracować w każdym rejonie kraju.

Pragniesz mieszkać w stylowym wnętrzu?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek są w gotowi spełnić to marzenie. Architektura i aranżacja pomieszczeń są tym, co kochamy. Wykonujemy prace związane z wnętrzami w sposób całościowy – od projektu do wykończeń i aranżacji. Interesuje nas urządzanie najróżniejszych lokali – od niewielkich kawalerek po okazałe wille czy rezydencje, w okolicach wsi Buczynów. Możemy również wykonać projekt lub aranżację osobnego pokoju – na przykład kuchni, łazienki, salonu lub biura. Możemy wykonać także projekt techniczny różnych układów we wnętrzu – na przykład rozmieszczenia punktów świetlnych lub grzejników.

Wnętrza, które projektujemy są unikalne, ponieważ do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, kierując się jego preferencjami oraz potencjałem przestrzeni. Tworząc dbamy o to, aby gotowe wnętrze było zarówno efektowne, jak i bardzo praktyczne. Nie sugerujemy się krótkotrwałą modą, chcemy, aby nasze dzieła były atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Zrealizowane przez nas zlecenia obejmowały zarówno kawalerki, domy jednorodzinne, jak i duże wille oraz rezydencje. Urządzone przez nas wnętrza, a wśród nich piękne kuchnie, łazienki, pokoje dzienne i biura, obejrzeć można tutaj: https://wegielek.com.pl/

Wiedza, doświadczenie i artystyczne zacięcie pozwala nam tworzyć przestrzeń, w której przyjemnie jest spędzać czas. Nadajemy niezwykły wygląd i klimat pomieszczeniom, tak aby harmonijnie współgrały z całością oraz potrzebami mieszkańców. Dzięki artystycznemu spojrzeniu oraz wiedzy o oddziaływaniu kolorów i ergonomii, nasze aranżacje łączą w sobie walory estetyczne z użytkowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na nas?

Architekci z pracowni projektowania wnętrz Węgielek ukończyli Akademię Sztuk Pięknych, pracowali przy wielu przedsięwzięciach i chcą poświęcać czas, aby jak najlepiej zapoznać się z życzeniami swoich klientów. Projektujemy wnętrza już od 2007 roku, kiedy została założona firma.Możemy się pochwalić mnóstwem udanych projektów i zachwyconych klientów. Naszym najważniejszym celem jest stworzenie spójnego i harmonijnego wnętrza, w którym przyjemnie będzie się mieszkało właścicielowi.

Pracowaliśmy dla wielu klientów, zarówno z wsi Buczynów, jak i z wielu rejonów Polski. Znajomość języków obcych – angielskiego i niemieckiego, pozwala nam pracować również dla obcokrajowców. Dzięki pasji i zaangażowaniu w to, co robimy, często mamy przyjemność tworzyć projekty i aranżacje dla znanych magazynów dotyczących architektury wnętrz.

Każdy etap naszej pracy – od projektu koncepcyjnego, przez techniczny oraz nadzór nad realizacją – jest prowadzony z profesjonalizmem i dbałością o każdy detal. Pracujemy tak, aby oddać całościowy projekt w jak najbardziej satysfakcjonującym Klienta czasie. Każdy nasz projekt poprzedzamy dokładnym wywiadem i rozmową z Klientem, aby poznać i zrozumieć jego potrzeby. Oferujemy też wykonanie zachęcającego wystroju nieruchomości wystawionej na sprzedaż lub wynajem. Projektant wnętrz Buczynów https://wegielek.com.pl/

Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Nasza działalność obejmuje głównie Buczynów, ale jesteśmy w stanie także pracować w każdym rejonie kraju.