Projekt przedpokoju

Architekt projektant wnętrz Nowa Kania
12 listopada 2018
Architekt projektant wnętrz Zakręt
12 listopada 2018

Zachwycający hall

Celowe działania projektanta sprawiły, że we własnym mieszkaniu można poczuć się jak w pałacu. Architekt wnętrz wykonał projekt przedpokoju w mieszkaniu w Siedlcach.
Podstawowym elementem , który odpowiada za wyjątkowy wygląd tego wnętrza jest piękna, błyszcząca podłoga, wykonana z ułożonego zgodnie z projektem architekta wzorem z gresu Prestigio firmy Refin.
Wielopoziomowy, podwieszany sufit został wykończony trzema rodzajami listew podsufitowych firmy Orac Decor. Za oświetlenie przedpokoju odpowiadają wbudowane, bezbramkowe halogeny Aquaform Squares, oraz wspaniała lampa Almi Decor ze wstawkami ze szkła kryształowego.
Niebagatelny efekt wywołuje położona na ścianie tapeta materiałowa Omexco „Horizons”.
Z hallu do pomieszczenia prowadzą stylowe drzwi z frezowanymi płycinami w lakierze biały mat oraz klamkami Mariani „Roma” w połyskliwym kolorze niklu.
Lustrzana szafa wzmaga wrażenie przestrzenności hallu. Jej ozdobne, polerowane uchwyty to produkt włoskiej firmy Omporro.
Fascynujące średniowieczne siedzisko, komoda oraz obraz to antyki kolekcjonowane przez właścicielkę mieszkania.

Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej Pracownia projektowania wnętrz Węgiełek , aby zobaczyć ten i więcej niezwykłych projektów wnętrz.