Nowoczesne rozwiązania w kuchni – Projektowanie Wnętrz Węgiełek Warszawa

Architekt projektant wnętrz Izabelin C
2 grudnia 2018
Architekt projektant wnętrz Barcice Rososkie
2 grudnia 2018

Piękna kuchnia przyszłości

Umiejętne miksowanie stylów pozwala stworzyć niebanalne wnętrze. Całe mieszkanie urządzone w tak sterylnym, nowoczesnym stylu jak część tej kuchni mogłoby wyglądać niekomfortowo, jednak architekt wnętrz ze studia Węgiełek stworzył projekt kuchni dla mieszkania na warszawskim osiedlu Nova Królikarnia, który przyciąga uwagę swoim niesamowitym wyglądem i świetnie dopasowuje się do całości aranżacji mieszkania.

Totalnie biała zabudowa kuchenna umiejscowiona pod ścianą, składa się z szafek, długiego blatu na którym ulokowano białą płytę grzewczą oraz zlew.
Blat, przestrzeń nad blatem oraz zlew wykonany jest z z konglomeratu kwarcytowego Silestone Eternal Calacatta. Górne szafki otwierane są za pomocą wygodnego wspomagania elektrycznego Blum Servo-Drive za pomocą podnośnika Aventos HF, a szuflady za pomocą profili aluminiowych krawędziowych firmy Zobal.
Część kuchenną oddziela od holu czarna wysunięta ściana pomalowana na czarno farbą, po której można rysować kredą.

Title seo: Projekt łazienki – Projektowanie Wnętrz Węgiełek Warszawa
Description seo: Projekt łazienki – Apartament Nova Królikarnia w Warszawie Pracownia projektowania wnętrz Węgiełek

Zanurz się w tropikalnym stylu

W tej łazience można przez chwilę się poczuć jak dżungli.
O intrygujący efekt zadbał architekt wnętrz ze studia Węgiełek, tworząc projekt łazienki dla mieszkania na warszawskim osiedlu Nova Królikarnia. W takim wnętrzu można przez chwilę zapomnieć, że mieszka się w mieście.
O klimacie łazienki decyduje zastosowanie naturalnych kolorów i materiałów. Szare płytki na ścianach przypominają skały, które doskonale komponują się z drewnianym obiciem za toaletą.
Motyw liści palmowych na tapecie oraz przy lampie przywodzi na myśl las tropikalny. Łazienka wyposażona jest w wygodną wannę oraz saunę z drewnianym siedziskiem, dzięki czemu wrażenie przebywania w gorącym klimacie jest jeszcze łatwiejsze do osiągnięcia.